Hakkımızda

Öncelikle Markamız neden ADRAMİS ve nereden gelir ?
 
Antik Çağda Lidya Kralı Krazüs'ün Kardeşi Adramis Burhaniye Ören bölgesini yerleşim ve Liman merkezi olarak seçip kendi ismini vermiştir. Marka adımız buradan gelmektedir.
 
Biz Kimiz ; 2002 yılından 2005 yılına kadar İtalya ve İspanya'da Zeytinyağı ve Teknolojileri hakkında 3 yıl süren araştırma ve incelemeler yaptık. 2005 yılından itibaren Edremit Körfezinde çeşitli zeytinyağı fabrikalarında kendi markamız ile ürün yaptırarak Almanya merkezli satışlarını gerçekleştirdik. 2011 yılında yurt dışından dönüp Taylıeli köyüne yerleşme ve üretim, dolum, paketleme merkezimizi kurma kararı aldık. Gerek kendi bulunduğumuz köy'den gerekse civar köylerden zeytin hasat döneminde dane zeytin alıp Uluslararası Zeytin, Zeytinyağı Konseyi (IOC) standartlarına uygun zeytinyağı üreterek küçük ve yöresel bir aile şirketi olarak zeytin ve zeytinyağı yolculuğumuzu devam ettiriyoruz. Ürünlerimizin Almanya merkezli yurt dışı satışları devam ederken 2013 yılı itibariyle Taylıeli Köyü merkezli yurt içi üretimden sofranıza Online satışlarımızı hizmetinize sunduk.
 
Amacımız, sağlık ve yaşam biçimi olan Doğal Sızma Zeytinyağını bilinen en doğru ve en eski geleneksel yöntemleri günümüz teknolojileriyle harmanlayarak üretip siz değerli tüketicilerimizin sofralarına getirmektir.
 
Sağlıklı bir yaşam için sizde Doğal Sızma Zeytinyağı tüketin.


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt No : TR-10-K-015551  Sorgu  için tıklayın

 Zeytinyağı Sağlıktır !